Rachel Bilson

Rachel Sarah Bilson

7,5
2 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Bilson

?? bo gdzies czytałam, ze hayden teraz z portman jest

pattkka

Raczej jest nadal z nim, podobno w lutym się zaręczyli. Z Portman to on chyba miał romans ale było to w 2002(?) nie daję głowy...

andziaak

A teraz są jeszcze razem? wie ktoś?
tak z ciekawości pytam :)

Czikita

Na stronach fanowskich o niej piszą, że mają teraz (ona i Hayden) taki okres próbny (zrobili sobie przerwę) na pewien okres czasu i potem stwierdzą czy chcą być ze sobą dalej czy też nie.
Jeżeli ktoś zna angielski może sobie przeczytać:
http://miss-bilson.us/?p=1258

miss_labile

Mam nadzieję , że wrócą do siebie:)

Jessica_18

Już oficjalnie zakończyli związek.

fikcyjna17

Gdzieś czytałam ostatnio, że podobno Rachel spotyka się Jakiem Gyllenhaalem. Ktoś wie coś więcej na ten temat?

bump

Tak też o tym słyszałam.Podobno spędzają ze sobą bardzo dużo czasu.Jednak Rachel powiedziała w wywiadzie , że oni się nie są parą ,a On powiedział ,że tak...już sam nie wiem co jest prawdą :(

Jessica_18

Eh, praktycznie rzecz biorąc trochę śledzę strony fanowskie Rachel i jest tam napisane, że są razem, ale to jest ich prywatna sprawa.

mentalistka

Oni razem to nie wyglądają fajnie...wolałam jak była z Haydenem....

Jessica_18

Właśnie przeczytałam, że Rachel jest sama obecnie. Łączono ją też ostatnio z Chacem Crawfordem, ale oboje potwierdzili, że to nieprawda.

bump

A jednak znów się spotykają. ;)

Jessica_18

to tak dla ścisłości... Hayden - to żenskie imie
a Hyden to - meskie imie....wiec...

pattkka

Właśnie przeczytałam na uk_eonline_com, że Rachel jest w ciązy z Haydenem. Nie wiadomo, czy to plotka, czy nie.,ale tak czy siak należy podejrzewać, że są parą :)

karolajna_7

To nie plotka ;) potwierdzili już oficjalnie i nawet zdjęcia z plaży Rachel się plączą po sieci ;) może to też dlatego ta przerwa w HoD potrwa do 2015, głównej aktorki nie mogliby wysłać "opiekować się babcią" ;)

pattkka

Są nadal razem i aktualnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones