Rachel Bilson

Rachel Sarah Bilson

7,5
2 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Bilson

Witam!
Zastanawiam się, czy to nie jest lekka przesada, by aktorka, która zagrała ledwo w ...5 filmach i kilku serialach była 31 w rankingu światowym ?

tomek1313

A jest???O w mordę nie wiedziałam :/ Lubię Ją , ale to już trochę przesada :/ No bo 31?I to w rankingu światowym :/ Proszę nie przesadzajmy...No ładna jest i grać też umie.Ja to bym rozumiała jak by miała na kącie przynajmniej 20 filmów ,ale tak to już lekka przesada :/

tomek1313

Nie liczy się ilośc, ale jakos. ;p Nawet jakby miala 20 filmow to i tak nie powinna by byc w rankingu światowym. ;p Lubie ją nwet bardzo. Wzbudza sympatie i wgl. Ale wedlug mnie aktorka jest srednia. ;) Choc musze przyznac, ze poprostu ma cos takiego, ze lubi sie ja ogladac. ;D Co do rankingu. To juz od dawna wiadomo, ze to w wiekszej czesci poprostu - ranking popularnosci, wiec patrzy sie na niego z przymruzeniem oka. ;)

RapaNui_

Te ciemno brązowe oczy;-)

tomek1313

Zgadzam się. Ona praktycznie nic nie robi i nie odznacza się właściwie niczym szczególnym. To nie jest jakaś Helena Bohnam Carter. Ona nie jest świadomą aktorką, chociaż jest bardzo ładna, miła i w ogóle to jednak nawet top100 to przesada, bo takich jak ona jest multum.

tomek1313

Witamy na Filmwebie. Sugeruję się przyzwyczaić.

tomek1313

Bo jest świetną dupeczką o ślicznej buzi w stylu Diane Lane, w której każdy by chciał zamoczyć.
Dlatego.

AmonGoeth

Komentarz na poziomie gimbazy gamoniu ;D Ty to jeszcze długo nie zamoczysz z takim płaskim mózgiem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones