PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191324}

Przyjaciele

The Last Kiss
6,6 5 374
oceny
6,6 10 1 5374
7,0 4
oceny krytyków
Przyjaciele
powrót do forum filmu Przyjaciele

słabiutki

ocenił(a) film na 3

film bardzo słabiutki .spodziewałam sie czegos innego. teksty przejaskrawione do granic mozliwosci. takie momentami nierealne. do gry aktorow nie mam nic. film typowy z wiadomym zakonczeniem . nie zasługuje az na takie wysokie noty !!

ocenił(a) film na 10
grozna_2

zamierzałam na to iść, ale skoro wiele osób mówi, ze nie warto to powstrzymam się.
Dzięki.

Niech zgadne: kończy sie happy endem i bohater jest nadal ze swoją narzeczoną?

ocenił(a) film na 3
Madziafaka

tak powraca do narzeczonej . bardzo sie stara by do niej wrocil. do kina na ten film raczej nie warto. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
grozna_2

Bzdury jak na randke jest jeden z najlepszych filmów poztym nie ma happy endu gdzie tem przytulanie gdzie całowanie koncówka jest dwuznaczna

ocenił(a) film na 1
areson

A czy tylko całowanie świadczy o tym, że ktoś jest razem? Wpuszczenie go do domu było symbolicznym gestem.

Bardzo żałowałam po obejrzeniu.

ocenił(a) film na 10
grozna_2

groźna, idź do kina - naprawdę warto! Ja z chęcią obejrzę nawet drugi raz - nietuzinkowy film i kropka.

Madziafaka

Nie idz. Zajdz do najblizszej wypozyczalni i wez "Powrot do Garden State". Taniej i 100 razy lepszy film z tymi samymi aktorami zobaczysz + rewelacyjan Natalii Portman.

ocenił(a) film na 10
hgeldon

Nienawidze Natalie Portman, ale spróbuję zdobyc "Powrót...". Jeśli miałabym iśc to tylko ze zwględu na tematykę. Lubię filmy o prawdziwych zagubioncyh ludziach...
ale dzięki wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones