PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191324}

Przyjaciele

The Last Kiss
6,6 5 374
oceny
6,6 10 1 5374
6,7 3
oceny krytyków
Przyjaciele
powrót do forum filmu Przyjaciele

9/10

ocenił(a) film na 9

rewelacja, jestem wręcz w szoku, za nic nie spodziewałem się tak dobrej produkcji; świetny scenariusz (nie widziałem wersji oryginalnej, dlatego nie wiem na ile "świeży"); bardzo realistycznie zrealizowany, realizm aż bije po oczach; gra aktorska na duży plus
Moja ocena: 9/10

ocenił(a) film na 9
Pauleta

a polskie tłumaczenie jest po prostu do dupy i za nic nie oddaje charakteru filmu

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Też mi się nie podoba polskie tłumaczenie, oryginalny tytuł bardzo pasuje do treści filmu, nie wiem po co było go zmieniać.
Obejrzałam właśnie pierwszy raz i jestem zachwycona filmem.Fabuła niby prosta, ale bardzo realistyczna i jakoś mi bliska, bo też mam problem z wchodzeniem w dorosłość i łatwo mi było zrozumieć głównego bohatera.Pozostałe wątki też bardzo ciekawe, dobrze dobrana muzyka, świetna gra (tutaj najbardziej podobał mi się Braff ale bardzo go lubię od czasu Scrubs).
I świetna ostatnia scena, z czekaniem pod drzwiami.Zapadający w pamięć film.

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Zgadzam sie z wami jak najbardziej,właśnie pierwsze co się rzuca to właśnie ten realizm,zero fałszu w odgrywanych rolach,to aż niebywałe,bo w takich filmach wszystko jest najczęściej przejaskrawione,przesłodzone...
A tak pro po końcówki,jaka była? (ostatnich 30 minut)film puszczany był pozno wieczorem a do pracy rano wiadomo trzeba wstać.

ocenił(a) film na 7
aronn

A jednak nie zdradzajcie,film zaintrygował mnie i sam się przekonam jaka końcówka ;)

ocenił(a) film na 8
aronn

Polecam obejrzeć samemu, bo końcówka bardzo zapadła mi w pamięć i jest ciekawa.

_malena_

To czekanie pod drzwiami faktycznie dobrze wyszło, ale samo zakończenie takie trochę dziwne..film jakby niedokończony, co nie zmienia faktu że naprawdę dobry. : )

ocenił(a) film na 9
moviefun006

właśnie takie otwarte zakończenie było najlepiej pasujące do tego filmu - jak by mu otworzyła, film stanąłby się schematyczny z takim właśnie "yupi jej" zakończeniem, a jak by nie otworzyła to zbyt dramatyczny, a więc otwarte zakończenie jest tu idealne

ocenił(a) film na 8
Pauleta

Ale przecież otworzyła te drzwi na sam koniec. Dokładnie, otwarte zakończenie bardzo tu pasowało, choć myślę, że właśnie ze względu na to otwarcie drzwi i ostatnią rozmowę bohaterowie mają szansę jeszcze się zejść, chociaż wiadomo, że tak samo już raczej nigdy nie będzie.

ocenił(a) film na 7
_malena_

No pokutę odprawił,ale nigdy nie bedzie juz tak samo,rysa pozostała.Osobiscie uważam,ze zle na tym wyszedł(prawda całkowita)wiemy dobrze,ze ona juz mu przebaczała i bez tego wyznania,osobiscie uważam,ze prawda boli i nie warto jej mówić bezwzglednie za każdym razem...

ocenił(a) film na 9
_malena_

otworzyła? myślałem że ostatnia scena, to gdy leżał pod drzwiami i czekał na otworzenie.. jednak pamięć mnie już zawodzi

użytkownik usunięty
Pauleta

Dla mnie film rewelacyjny. Każdemu go polecam, bo w końcu (mądra) komedia ukazuje coś ciekawszego niż gołe dupy i cyce. Świetny pomysł na film, świetna gra aktorska, ogólnie wszystko było dobre w tym filmie. Choć właściwie to to jest chyba bardziej dramat z akcentem komediowym - przynajmniej dla mnie. Niemniej świetny

Szukam podobnych filmów komediowych gdzie jest paczka kumpli, więc jak coś dobrego znacie to napiszcie - Kac Vegas i Testosteron już oglądałem

ocenił(a) film na 9

serial Ekipa - http://www.filmweb.pl/serial/Ekipa-2004-110259
zajebisty serial!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones