PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191324}

Przyjaciele

The Last Kiss
6,6 5 374
oceny
6,6 10 1 5374
6,7 3
oceny krytyków
Przyjaciele
powrót do forum filmu Przyjaciele

Jakie przsłanie? że faceci zdradzają a słebe kobiety wybaczają? No chyb a tylko takie. \\dla mnie główny bohater wkurzający i reszta wątków też bez rewelacji. Powiem tylko że ja bym nie wybaczyła, co to za facet który potrafi zdradzić swoją ciężarną kobietę. a to jak pojachał się przespać z tą dziewczyną po kłótni, no żal. Jeśli chodzi o sam film to był spokojny, nie zasnęłam a to już coś :) i podobała mi się gra głównej aktorki. i to tyle plusów.

ocenił(a) film na 5
AnahiGiovana

Film niezbyt ciekawy i rzeczywiście wkurzający. Dałam 5/10.

ocenił(a) film na 8
AnahiGiovana

Akurat w tym filmie raz zdradził facet, a raz kobieta, więc twój pierwszy wniosek raczej nie ma związku z tym filmem :D

AnahiGiovana

prawde mowic ogladajac ten film od poczatku zauwazylem, tak jak nawet sama Jenna przyznala w rozmowie z matka, ze w ciagu 10 minut owinela go wokol palca, zdominowala i tylko jej zdanie sie liczy widac to po rozmowach gdzie chce zeby sluchac jej biadolenia ale w zamian jak jej Micheal cos chcial wyznac to sie wkurzala, wstretne okropne babsko i szczerze kibicowalem Michaelowi zeby zostawil ja i ulozyl sobie zycie z mloda studentka ;) tak jak Chris, ktory odszedl od swojej wrednej konfiktowej zony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones