PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191324}

Przyjaciele

The Last Kiss
6,6 5 374
oceny
6,6 10 1 5374
7,0 4
oceny krytyków
Przyjaciele
powrót do forum filmu Przyjaciele

Świetny!

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem tylu głosów krytyki... Byłam na tym filmie z chłopakiem... I obojgu nam się spodobał. Życiowy, momentamiu zabawny, zmusza do refleksji. Każda historia była jak z życia... Dziewczyna jest w ciąży, życie wydaje się z góry zaplanowane, strach przed odpowiedzialnością... W końcu kończy się to romansem. (Miałam ochotę zadźgać Michaela, jak się tam wrócił do tamtej:P). Starsza kobieta... Czuje się stara, brzydka, niedoceniana przez męża, ten blask już dawno zgasł... I wyjawia mu prawdę o ramansie, który miał kiedyś miejsce. Żona zajmuje się dzieckiem, jest zrozpaczona, że musi to robić sama, nie ma od męża żadnego wsparcia, a on uważa, że to wszystko jej wina... Młoda dziewczyna poznaje na weselu starszego mężczyznę, który od razu ją zauroczył. On nie mówi jej, że jego dziewczyna jest w ciąży, bo chce przeżyć jeszcze coś niespodziewanego, innego... Losy tych ludzi splatają się... Cudowny film ;). Może tego nie rozumiecie, ale zrozumiecie, jak bedziecie w tym wieku. :P Ja co prawda nie jestem, ale film i tak mnie poruszył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones